752824-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektrotermiska apparater – Kaffebryggare/termosbryggare samt övrigt sortiment
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKaffebryggare/termosbryggare samt övrigt sortiment
BeskrivningUpphandlingen avser inköp av kaffebryggare/termosbryggare samt övrigt sortiment.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39711300 Elektrotermiska apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119259:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter