2. Förfarande
Förfarande
Titel: Target carrier/platform for ADAS testing
Beskrivning: Asta Zero is purchasing a target carrier/platform for our active safety testing according to EURO NCAP.
Intern identifierare: 24/78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35113000 Säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Procurement