2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinfordran DIS - Renovering Svallschakt, BAS-P, 8187
Beskrivning: Anbudsinfordran avser köp av tekniska konsulter (BAS-P) från delområde 10: Projektledning.
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001