752940-2024 - Resultat
Sverige – Marknadsföring – Strategiska och kreativa kommunikationstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStrategiska och kreativa kommunikationstjänster
BeskrivningDenna upphandling avser strategiska, kreativa och taktiska kommunikationstjänster för Försvarshögskolan. Försvarshögskolan söker en Leverantör som ska ta ett helhetsansvar, från ax till limpa, från strategi och kreation över till produktion.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99527:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79416000 Public relations, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79341100 Reklamrådgivning