See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmateriel
Beskrivning: Jönköpings kommun avser att upphandla: Städmateriel, moppar, städdukar, rondeller.
Intern identifierare: 2025_22/66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224000 Kvastar och borstar och diverse andra artiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000