See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ulriksdals ishall 1, ombyggnad Nytt vätskekylaggregat och kylmedelkylare
Beskrivning: Leverans, provning, driftsättning, service och garanti för vätskekylaggregat och kylmedelkylare. Utrustning förväntas vara driftsatt i början av augusti 2024.
Intern identifierare: TND/2023:953
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 42513000 Kyl- och frysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000