2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering
Beskrivning: Upphandling avser sekvenseringsinstrument för storskalig sekvensering.
Intern identifierare: 2023-O003124
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (1)
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information till anbudsgivarens om hur Region Skåne hanterar personuppgifter vid upphandling (1)