753156-2025 - Resultat
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Byggledare Berg till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare Berg till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan
Beskrivning: Byggledare berg till program Västlänken, projekt Haga, Vasastan Önskat startdatum och kontraktstid: 2025-11-01
Intern identifierare: KOM-418536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare Berg till program Västlänken, projekt Haga, delprojekt Vasastan