2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamisk inköpssystem - Labinredning
Beskrivning: Ni inbjuds härmed att ansöka om att delta i detta dynamiska inköpssystem (DIS) gällande laboratorieinredning. De produktgrupper upphandlingen preliminärt kan komma att omfatta är följande: Säkerhetsbänkar LAF bänkar Dragbänkar Dragskåp Även andra typer av laboratorieinredning kan komma att bli aktuell för avrop Upphandlingen kan även komma att omfatta större projekt där utbyte av en större mängd inredning görs vid samma tillfälle.
Intern identifierare: SVA 2025/903
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000