2. Förfarande
Förfarande
Titel: VF - Markskötsel vinter Dalslands sjukhus
Beskrivning: VF - Markskötsel vinter Dalslands sjukhus Entreprenaden omfattar vinterskötsel som inkluderar snö och halkbekämpning på tomtmark, med option för isgrusupptagning
Intern identifierare: SFSS 2025-01666
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 77313000 Parkskötsel, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000