See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicefordon
Beskrivning: Leksandbostäder AB har behov av att upphandla tre (3) fordon, inklusive möjlighet till ett (1) fordon som option.
Intern identifierare: 25/181
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Information om anbudsgivaren (1)
Beskrivning: Upphandling av fordon.
Intern identifierare: 1704219-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Övergripande krav (1) (1) (1)
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: 1704220-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1704221-2