753323-2025 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Upphandling Inkontinensprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling Inkontinensprodukter
BeskrivningUpphandling gällande inkontinensprodukter
Intern identifierareKs 1332/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
BeskrivningInkontinensmaterial
Intern identifierareKs 1332/2024-679384c19364058cbc3e8db4
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelLeverantörsprövning
BeskrivningInkontinenmaterial
Intern identifierareKs 1332/2024-679384c19364058cbc3e8db7
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelAdministrativa villkor
Intern identifierareKs 1332/2024-679384c19364058cbc3e8db8
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKravspecifikation
Intern identifierareKs 1332/2024-679384c19364058cbc3e8db9