753327-2024 - Resultat
Sverige – Vuxen- och annan undervisning – Avrop Industri Kombi
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Industri Kombi
BeskrivningIndustriteknik bas i kombination med SFI/GRNSVA med valbar påbyggnad CNC/svets. Basdelen : 1000-1200 poäng CNC: 700-900 poäng Svets: 900-1100 poäng Plus 40 poäng orienteringskurs i början av utbildningen.
Intern identifierareUE 23.120-9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenDynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80400000 Vuxen- och annan undervisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMallar avropsförfrågan öppet avtalssystem