753381-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Räddningsfordon – Släck och räddningsbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSläck och räddningsbil
BeskrivningRäddningstjänsten i Bjästa är i behov av en ny släckbil.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105842:Lot:1