753417-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mobiltelefoner – Mobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner, surfplattor och tillbehör
BeskrivningUpphandlingen avser leverans av mobiltelefoner, surfplattor, hörlurar, laddare, skärmskydd, fodral och andra tillbehör samt tillhörande tjänster.
Intern identifierareKS 2025/667
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000