75349-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kundundersökningar – Kundundersökning som tjänst (Våga visa)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKundundersökning som tjänst (Våga visa)
BeskrivningUpphandlingen omfattar Våga visa-undersökning för Upplands Väsby, Upplands-Bro, Sollentuna, Nacka, Vallentuna, Värmdö och Täby kommuner.
Intern identifierareUBN/2023:144
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKundundersökning som tjänst (Våga visa)