2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för insamling av vilo- och arbets-EKG
Beskrivning: Upphandlingen avser utrustning för insamling av vilo- och arbets-EKG till region Kronoberg.
Intern identifierare: 24RS855
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000