753527-2025 - Resultat
Sverige – Handledning – Handledning för medarbetare/personal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandledning för medarbetare/personal
BeskrivningPsykoterapihandledning, för personal inom Region Värmland, i kognitiv beteendeterapi (KBT), psykodynamisk terapi (PDT), systemisk psykoterapi och Verksamhetshandledning
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPsykoterapihandledning i kognitiv beteendeterapi (KBT)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109617:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPsykoterapihandledning i psykodynamisk terapi (PDT)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109617:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelPsykoterapihandledning i systemisk psykoterapi
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109617:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelVerksamhetshandledning med inriktning på patientärenden och processer i det patientnära perspektivet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109617:Lot:4