2. Förfarande
Förfarande
Titel: Delprojektledare fordon
Beskrivning: Delprojektledare Fordon är en nyckelroll med ansvar för att representera Regionens intressen och kravställa gentemot AB Transitio enligt avtal. Uppdraget omfattar intressenthantering, resursplanering, uppföljning av leverabler, koordinering av krav, tidsplan och riskhantering samt framtagning av beslutsunderlag. Arbetet sker i samarbete med AB Transitios experter. Viss distansarbete är möjligt, men kräver närvaro i Stockholm och Uppsala vid behov.
Intern identifierare: UPPH2024-00395
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsformulär
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: AMA AF Konsult 10