754096-2024 - Resultat
Sverige – Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor – Bränslepellets 8mm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bränslepellets 8mm
Beskrivning: Leverans och inblåsning av bränslepellets. Upphandlande myndigheter: Tingsryds kommun Tufab Stiftelsen Tingsrydsbostäder Tingsrydsbostäder AB ??
Intern identifierare: 24-031
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 09111400 Träbränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Bränslepellets (1)