754206-2023 - ResultatSverige-Katrineholm: Smedtjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Svetsarbeten ramavtal
Referensnummer: LS-23-039
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71550000 Smedtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Svetsarbeten
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45262670 Metallbearbetning, 45262680 Svetsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen