754208-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Traktorer – Traktorgrävare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTraktorgrävare
BeskrivningTraktorgrävare
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107365:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Optioner
Beskrivning av alternativenServiceavtal