754211-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Ljusdalshem- Fastighetsförsäkring
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLjusdalshem- Fastighetsförsäkring
BeskrivningFastighets- och företagsförsäkring
Intern identifierare24/18
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000