754214-2024 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – biogastransporter 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titelbiogastransporter 2025
BeskrivningUpphandlingen avser Transporter av bolagets gastrailers till och från Verksamhetens Biogasanläggningen vid Kungsängens gård och gastankstationen i Librobäck Uppsala.
Intern identifierareUVA-2024-01402
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Titelbiogastransporter 2024