75445-2022 - ÄndringSverige-Falkenberg: Vattenreningskemikalier
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vattenreningskemikalier
Referensnummer: SVN2021-119
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24962000 Vattenreningskemikalier
II.1.4.
Kort beskrivning
Vattenreningskemikalier för rening av dricksvatten samt vatten i badhus till Falkenbergs -och Hyltes kommun.