See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygg-, golv- & måleriarbeten
Beskrivning: Är ni Gagnef kommuns nya bygg-, måleri-, och/eller golventreprenör? Gagnef kommun upphandlar nu dessa tjänster, där det inom byggarbeten ingår en roll som byggprojektledare och samordnare. Du som entreprenör kan lämna anbud i alla områdena eller i ett enskilt. Rangordnat avtal kommer att tecknas i respektive område. Välkommen att lämna ert bästa anbud i upphandlingen av Byggarbeten, måleriarbeten och Golvarbeten i Gagnef kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggarbeten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93219:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45430000 Golvbeläggning och väggbeklädnad, 45420000 Snickerimonteringar, 45440000 Målning och glassättning, 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Måleriarbeten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93219:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Golvarbeten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93219:Lot:3