754536-2025 - Planering
Sverige – Icke-reguljär passagerartransport – Preliminär tidplan för kommande upphandling av färdtjänsttaxi i Stockholmsregionen E54
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPreliminär tidplan för kommande upphandling av färdtjänsttaxi i Stockholmsregionen E54
BeskrivningPreliminär tidplan för kommande upphandling av färdtjänsttaxi i Stockholmsregionen E54
Intern identifierareTN
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60140000 Icke-reguljär passagerartransport