2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bioteknik för avfallsutrymmen
Beskrivning: Produkter och tjänster för fettavskiljning, avfallshantering och storköksventilation genom biologisk rening
Intern identifierare: 23/109
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000