754592-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trädvård – Ramavtal arboristtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal arboristtjänster
Beskrivning: Ramavtal arboristtjänster
Intern identifierare: 114-62079-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77211500 Trädvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del