2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avfuktning
Beskrivning: Helsingborgshem AB inbjuder härmed intresserade leverantörer att lämna anbud på denna upphandling avseende ramavtal för avfuktningsarbeten med tillhörande tjänster på samtliga objekt i Helsingborgshems fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2025-00345
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000