2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmånscykel
Beskrivning: Oskarshamns kommun upphandlar förmånscykel som medarbetare ska kunna hyra under avtalsperioden.
Intern identifierare: U-114-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 70220000 Uthyrning eller leasing av egendom annan än bostäder
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: .
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Förmånscykel för medarbetare.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del (2)