754791-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företagshälsovård – Företagshälsa
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFöretagshälsa
BeskrivningUpphandlingen omfattar Polismyndighetens behov av Företagshälsa, leverans av tjänster och kompetenser inom området. Upphandlingen kommer resultera i ett ramavtal. Polismyndigheten avser att ingå ramavtal med en leverantör. För mer information se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierareA721.250/2022
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande enligt kap 19 med eventuell förhandling.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFöretagshälsa