2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insatser enligt LSS (9 § 3 ledsagarservice, 9 § 4 kontaktperson och 9 § 5 avlösarservice)
Beskrivning: Uppdraget omfattar utförande av ledsagarservice enligt 9 § punkt 3 LSS, kontaktperson enligt 9§ punkt 4 LSS samt avlösarservice i hemmet enligt 9§ punkt 5 LSS.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112830:Lot:1