2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstedräkt till Kriminalvården
Beskrivning: Upphandlingen avser tjänstedräkt till Kriminalvårdens personal.
Intern identifierare: 2023-26934
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18110000 Arbetskläder för män
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000