754955-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kemiska produkter – Ramavtal för tändvätska
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för tändvätska
BeskrivningRamavtal för tändvätska
Intern identifierare23/153
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000