2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster
Beskrivning: Kungsbacka kommun bjuder härmed in till att lämna anbud för att tillgodose kommunens behov av Flyttjänster.
Intern identifierare: 2025-00457
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000