2. Förfarande
Förfarande
Titel: Behandlings- och träningshjälpmedel
Beskrivning: Upphandlingen avser följande hjälpmedel inom områdena arm-, bål- och benträningsredskap (ISO-kod 04 48 15) och ståbarrar och ståstöd (ISO-kod 04 48 08): *Arm- och/eller bencykel manuell, enkel. *Arm- och/eller bencykel manuell, avancerad. *Arm- och/eller bencykel elektrisk, enkel. *Arm- och/eller bentränare elektrisk, avancerad. Barn/Vuxen *Bentränare, elektrisk. *Kombinerad arm- och bencykel, manuell. *Ståstöd med uppresningsfunktion manuellt. *Ståstöd med små hjul.
Intern identifierare: 25RS856
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1805724-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsinbjudan (1)
Intern identifierare: 1805725-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsmall
Intern identifierare: 1805726-2