2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss avseende Datatjänster (2)
Beskrivning: Extern remiss avseende datatjänster.
Intern identifierare: 202526
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72300000 Datatjänster