755253-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Anläggningsarbeten Västerort
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnläggningsarbeten Västerort
BeskrivningAnläggningsarbeten stadsdelsförvaltningar i Västerort
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareAnläggningsarbeten Västerort