2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal - Bemanningstjänster för fastighetsdrift och -förvaltning, Nationellt
Beskrivning: Upphandlingen avser inhyrning av personal för att täcka tillfälliga behov inom fastighetsdrift och -förvaltning, t.ex. vid arbetstoppar, sjukdom eller frånvaro. Behovet kan sträcka sig från några dagar till flera månader. Tjänsterna ska kunna tillhandahållas till samtliga Akademiska Hus kontor i Sverige.
Intern identifierare: 25/127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000