755423-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Operationsteknik – Microvågsablation. Utrustning samt förbrukning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMicrovågsablation. Utrustning samt förbrukning
BeskrivningUtrustning för Microvågsablation samt tillhörande förbrukningsprodukter till Buk- och Kärlradiologen Sahlgrenska Universitetssjukhuset.
Intern identifierareRS 2025-03008
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33160000 Operationsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000