See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal Teknisk Säkerhet 2024
Beskrivning: Avtalet avser service av kommunens befintliga system för teknisk säkerhet, larmcentral samt support och utveckling av IT-system Unison.
Intern identifierare: 2024/1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45312100 Installation av brandlarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000