7555-2022 - ÄndringSverige-Motala: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mejerivaror Motala & Mjölby
Referensnummer: UH-2021-189
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Mejerivaror till Motala och Mjölby kommun.