7555-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Implantat för Bröstrekonstruktion Permanenta och temporära expandrar, permanenta bröstimplantat samt provproteser och Matrix SLL533
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelImplantat för Bröstrekonstruktion Permanenta och temporära expandrar, permanenta bröstimplantat samt provproteser och Matrix SLL533
BeskrivningImplantat för Bröstrekonstruktion Permanenta och temporära expandrar, permanenta bröstimplantat samt provproteser och Matrix SLL533
Intern identifierareFSN 2024-0332
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat, 33184400 Bröstproteser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000