75551-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av medicinsk utrustning – Upphandling av service och underhåll av gasslusar och autoklaver
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av service och underhåll av gasslusar och autoklaver
BeskrivningKarolinska Institutet inbjuder er härmed att lämna anbud avseende service och underhållsavtal till KI,Komperativ medicin KMB.
Intern identifierare2-357/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50421000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000