See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Preparatröntgen med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Beskrivning: Preparatröntgen med utrustningsspecifika produkter och tjänster
Intern identifierare: ASN 2025-4574
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000