See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Chefs- och ledarskapsutveckling
Beskrivning: Upphandling avser Chefs- och ledarutbildningar till Familjen Helsingborg.
Intern identifierare: 23/428
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Upphandling av utbildningstjänster inom Chefs- och ledarutveckling.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 1. Ledarorientering
Beskrivning: Enligt upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 2. Grundläggande ledarskap
Beskrivning: Delområde 2. Grundläggande ledarskap
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 3. Chef som leder chefer - Indirekt ledarskap
Beskrivning: Chef som leder chefer - Indirekt ledarskap
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 4. Projektledarutbildning
Beskrivning: Projektledarutbildning
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 5. Processledarutbildning
Beskrivning: Processledarutbildning