755810-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Presenter och priser – Minnesgåvor - smycken, guldklockor, cyklar och bergsmanskrona
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMinnesgåvor - smycken, guldklockor, cyklar och bergsmanskrona
BeskrivningNu söker vi efter leverantörer som kan tillhandahålla smycken, guldklockor, cyklar eller bergsmanskrona. Det finns en önskan att ge bort dessa gåvor till personer som bland annat går i pension eller som arbetat länge i kommunen! Läs igenom dokumenten för att ta del av all information! Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSmycken
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelBergsmanskrona - lampa - Falu kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelCykel - Falu kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelGuldklockor - Avesta och Ludvika kommun
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80627:Lot:4