755848-2025 - Resultat
Sverige – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Hyra av scen, ljud och ljusteknik
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHyra av scen, ljud och ljusteknik
BeskrivningAvser hyra av högtalare, mikrofoner, mixerbord/-mixplats/- DJ, ljus, scenteknik, projektor och dukar, led-vägg och kundsupport. Utrustning kan komma att exempelvis hyras av skolans verksamhet, Kungsbacka teater, enheten evenemang destination både för inomhus och utomhusbruk i Kungsbacka kommun.
Intern identifierare2024-00435
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000