755868-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Begagnade möbler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBegagnade möbler
BeskrivningUpphandlingen av begagnade möbler.
Intern identifierareIU23-88
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000